Jesteśmy manufakturą wyróżniającą się tym, że rozumiemy potrzebę branży.

O Nas

Forma opowiedzenia naszej historii będzie delikatnie mniej profesjonalna, a to tylko dlatego, że FANCY MASTER nie jest po prostu firmą, jest zderzeniem się czwórki przyjaciół z całkiem odmiennym zdaniem na wiele tematów, ale w jednym się zgadzamy – naszym celem jest tworzenie efektywnych i luksusowych produktów klasy premium.Aby tego dokonać, współpracujemy z profesjonalnymi projektantami oraz szwalniami z Polski, które zamieniają wyselekcjonowane przez nas materiały najlepszych producentów w małe dzieła sztuki.Od 10 lat prężnie działamy w branży beauty, rozmawiamy z wieloma mistrzami, zwracamy uwagę na szczegóły i ich potrzeby. Od dłuższego czasu poszukiwaliśmy produktu dbającego o dobrą kondycję naszego zdrowia i zwiększającego komfort naszej pracy.

Z miłości do stylu oraz rozwiązań praktycznych na początku 2019 roku stwierdziliśmy czas działać! Zaczęliśmy standardowo od tyłu – poszukiwanie szwalni, która wykona prototyp naszego produktu, ale zaraz… jakiego produktu? W głowie mieliśmy milion pomysłów, ale żadnego projektu. Na pomoc przyszła oferta od projektantki – Celiny Glazik, która pomogła przekształcić naszą wizję w projekt indywidualny. Miliony poprawek oraz falstartów ze szwalniami… rezygnacja. Ale! Na pomoc przyszła nam kolejna osoba, która idealnie rozumie nasz zamysł – p. Marta, która swoją ciężką, precyzyjną pracą spełniła nasz sen o produkcie idealnym. Kolejne miliony odszyć i tak powstał produkt perfekcyjny.Jaki ? Nasze maski !

Jesteśmy manufakturą wyróżniającą się tym, że rozumiemy potrzebę branży. To, co nas wyróżnia to rzadko spotykany handmade szyty w Polsce tak, aby nasi klienci czuli serce i dbałość o każdy szczegół. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów jest indywidualnością, dlatego w opozycji do masowych produkcji postawiliśmy na ręczne szycie, dzięki czemu każdy egzemplarz jest wyjątkowy.Mamy nadzieję, że produkt spełni Wasze oczekiwania!

Zostańcie z nami… To dopiero początek ! Zespół Fancy Master.